Бонбоньєрки

Виготовлення бонбоньєрок на замовлення. Бонбоньєрки мають великий асортимент — вони можуть бути у вигляді маленьких миленьких коробочок, мішечків із тканини, а також у вигляді баночок, бутилочок і навіть іменних шоколадок чи малесеньких вазончиків.

Зазвичай в такі бонбоньєрки кладуть різноманітні солодощі (це можуть бути як куповані цукерки, так і солодощі домашнього виготовлення). Бонбоньєрки допоможуть Вам створити приємну теплу атмосферу на весіллі з перших хвилин на Вашому торжестві.

Весілля — найбільш торжественне та довгоочікуване свято, яке хочеться зробити особливим та незабутнім.

Підготовка до весілля — дуже важлива частина і до цього питання потрібен уважний і ретельний підхід. Дуже важливо не прогавити ні однієї деталі і не забути приділити кожному гостю особливу увагу. Для цього Вам допоможуть бонбоньєрки — маленькі смачненькі презентики гостям, так звані компліменти для гостей.

Дизайнерська студія «Весільні забаганки» допоможе Вам виготовити оригінальні красиві та унікальні бонбоньєрки, щоб Ваше весілля запам’яталась рідним, друзям та знайомим тільки веселими, приємними та зворушливими моментами.

Бонбоньєрки "Memory"
Бонбоньєрки на сьогоднішній день стали дуже популярними як у світі, так і в Україні. Бонбоньєрки - це маленькі пакуночки з подарунком, в даному випадк...
4 грн.
12

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники