Мраморний пісок

Прикладом яскравого та унікального акценту в інтер’єрі можуть стати вази з декоративним кольоровим піском. Тенденція створювати композиції з кольорового піска виникла недавно і користується великою популярністю. Такі вази можуть прикрасити як затишні оселі, так і офіси великих бізнес-центрів. Навіть найпростіша скляна ваза може стати витвором мистецтва якщо прикрасити її декількома кольорами декоративного піску.

Молодята використовують декоративний кольоровий пісок для «Пісочної церемонії», в ході якої наречена та наречений зсипають два або кілька видів піску в одну ємкість, що є символом злиття двух сердець воєдино (коли зсипають два кольори) або є символом любові, вірності, багатства, щастя, здоров’я. Така ємкість вважається першою сімейною реліквією, яка буде прикрашати дім молодої сім’ї.
Наша дизайнерська студія «Весільні забаганки» пропонує Вам багатий асортимент кольорового декоративного піску для того, щоб створювати нові унікальні шедеври для торжеств чи яскраві акценти в інтер’єрах.

Декоративний кварцевий пісок - білий
Кольоровий пісок призначений для Пісочної церемонії на весіллі чи для декорації вашого будинку. Пісочна церемонія прийшла до нас з Америки. За ост...
20 грн.
1

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники