Використання кольорового піску

На сьогодні кольоровий пісок набирає великої популярності, адже він має широке коло використання у побуті.

Кольоровий пісок різних кольорів може використовуватися для створення яскравих  декорів в садах, басейнах, на клумбах з квітами.  Якщо Ви хочете щоб Ваш акваріум був оригінальним та красивим – заповніть дно акваріуму кольоровим піском.
Акваріум Також декоративний пісок використовують для проведення Пісочної церемонії на весіллях.
пісочна церемонияДекоративний пісок має величезну кольорову гаму, тому дітки із задоволенням обирають пісок для своєї творчості (як приклад пісочниці та малюнки піском).
Пісочниця Досвідчені дизайнери та декоратори дуже добре знають, що коли мова йде про створення унікального дизайну інтер’єру, то велику роль грають деталі. Щоб якось приукрасити та надати яскравості та унікальності інтер’єру, потрібно надати акцент якимсь яскравим та унікальним елементам декору. Прикладом яскравого та унікального акценту в інтер’єрі можуть стати вази з декоративним кольоровим піском. Тенденція створювати композиції з кольорового піска виникла недавно і користується великою популярністю. Такі вази можуть прикрасити як затишні оселі, так і офіси великих бізнес-центрів. Навіть найпростіша скляна ваза може стати витвором мистецтва якщо прикрасити її декількома кольорами декоративного піску.

Бокал Кактус
Наша дизайнерська студія «Весільні забаганки» пропонує Вам багатий асортимент кольорового кварцевого та мраморного піску для того, щоб створювати нові унікальні шедеври для торжеств чи яскраві акценти в інтер’єрах.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *